Huawei P20 Lite

Smartfon Huawei P20 Lite zyskuje coraz większą popularność na rynku. Jak każdy smartfon ten również potrzebuje ochrony.
W naszej ofercie znajdziesz duży wybór pokrowców, które będą zdobić ale i co najważniejsze chronić telefon przed uszkodzeniem i zabrudzeniem.
Bardzo praktyczne są pokrowce z klapką, w której znajdują się kieszonki na dokumenty i karty płatnicze. Case ten chroni tylną obudowę oraz wyświetlacz smartfona. Kabury te wykonane są najczęściej z tworzyw skóropodobnych lub ze skór naturalnych. Te zrobione z tworzyw sztucznych możemy czyścić delikatną, wilgotną sciereczką natomiast ze skór naturalnych preparatem do tego rodzaju materiału. Wnętrze wyścielone jest delikatnym materiałem, który chroni wyświetlacz przed zarysowaniem, natomiast szyny, w których monitujemy telefon to elastyczny silikon łatwo dopasowujący się do obudowy telefonu.
Inny rodzaj etui to nakładki na tył, które chronią obudowę. Wykonane są z silikonu lub poliwęglanu, który jest niezwykle odporny na ścieranie oraz odkształcenia. Warto zwrócić uwagę czy po nałożeniu takiego etui jego brzegi wychodzą ponad taflę wyświetlacza, gdyż stanowi to dodatkową ochronę ekranu.
Dla aktywnych proponujemy pokrowce typowo sportowe. Są to opaski na ramię oraz saszetki na pas. Futerały takie wykonane są ze specjalnych materiałów, posiadają przeźroczyste okienka i chronią nasze urządzenia podczas treningów, jednocześnie nie ograniczają dostępu do telefonu. Tworzywa z jakich są zrobione to przewiewne i oddychające materiały, by zwiększyć komfort użytkowania podczas ćwiczeń.
Wszystkie modele pokrowców występują w wielu kolorach dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie etui dla siebie.