Huawei P30 lite

Posiadasz smartfon Huawei P30 Lite lub planujesz jego zakup? Warto od razu pomyśleć o jego ochronie bo o uszkodzenia nie trudno. Przeznaczone to tego dedykowane pokrowce zabezpieczą telefon,ale także nadadzą ciekawego i oryginalnego wyglądu. Najbardziej popularne są nakładki na tył oraz futerały zamykane.

Nakładki przeznaczone są przede wszystkim do ochrony bocznych części telefonu oraz tyłu. Są świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących często spoglądać na wyświetlacz. Silikonowy materiał z którego są wykonane posiada wiele zalet. Pierwszą z nich jest elastyczność dzięki której Case nie ulegnie pęknięciu, a jego montaż i demontaż jest bardzo prosty. Właściwości antypoślizgowe zapewnią pewny chwyt oraz sprawią że smartfon nie wyślizgnie się z dłoni. Oprawki są bardzo funkcjonalne i nie ograniczają korzystania z funkcji telefonu, ponieważ posiadają wgłębienia na przyciski oraz wycięcia na porty zewnętrzne i aparat. Dla solidnej ochrony smartfona przeznaczone są pokrowce pancerne, które posiadają wzmocnienia na rogach oraz krawędziach. Niektóre z nich posiadają dodatkowo także możliwość podstawki.

Aby kompleksowo zabezpieczyć całe urządzenie najodpowiedniejsze są futerały zamykane. Sprawią, że korzystanie ze smartfona będzie nadal niezwykle wygodne ponieważ pokrowce te są bardzo funkcjonalne podczas codziennego użytkowania. Posiadają praktyczne kieszonki wewnątrz na dokumenty oraz wizytówki dzięki temu etui służyć może również jako podręczny portfel. W większości pokryte zostały materiałami ze skóry ekologicznej i wyglądają bardzo elegancko, a także są łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto mogą tworzyć podstawkę za sprawą odginanej tylnej klapce. Zamykane pokrowce zadowolą wymagających użytkowników ceniących sobie elegancki wygląd oraz pełną ochronę dla swojego mobilnego urządzenia.

Nie zapominając o delikatnym wyświetlaczu warto nałożyć na niego Szkło Hartowane. Wykonane jest ono przy zastosowaniu nowoczesnej technologii ze specjalnie przetworzonego szkła hartowanego o niewielkiej grubości 0,33mm. Po nałożeniu jest prawie niewidoczna. Szkło zapewni profesjonalne zabezpieczenie wyświetlacza przed zarysowaniami a nawet pęknięciem ekranu podczas upadku z niewielkiej wysokości. Nie wpływa negatywnie na korzystanie z dotykowych funkcji wyświetlacza.