Huawei Mate 20 Lite

Mate 20 Lite to kolejny mocny akcent od Huawei.

Smartfon spełni oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Świetne parametry, aparat na wysokim poziomie oraz piękna obudowa.

Stając się posiadaczem tego modelu nie zapominajmy o jego ochronie.

By chronić delikatny wyświetlacz koniecznie należy zamontować na ekranie szkło hartowane, chroni nie tylko przed zarysowaniem ale i pochłania wstrząsy spowodowane upadkiem czy uderzeniem. Nosząc telefon w kieszeni lub torebce narażamy wyświetlacz na kontakt z ostrymi przedmiotami takimi jak np. klucze czy monety, które mogą pozostawić rysy na powierzchni. Szkło w procesie hartowania zyskuje taką twardość rzędu 9H.

Natomiast by chronić obudowę potrzebujemy pokrowca.

W naszej ofercie znajdziemy różne rodzaje pokrowców. Pokrowce dedykowane są idealnie dopasowane do modelu Huawei Mate 20 Lite. Posiadają precyzyjne wycięcia na obiektyw, złącza systemowe czytniki linii papilarnych oraz wytoczenia na klawisze funkcyjne.

Nakładki na tył – chronią obudowę przed zabrudzeniem i zarysowaniem oraz amortyzują wstrząsy spowodowane upadkiem. Wykonane są z tworzyw sztucznych, wykończone antypoślizgowa powłoką. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, często posiadają modne nadruki.

Doskonale dopasowują się do rozmiarów telefonu .

Inny rodzaj pokrowca dedykowanego to kabura z klapką, zamykany silnym magnesem chroni całe urządzenie. Wewnętrzna szyna z tworzywa sztucznego solidnie utrzymują telefon na miejscu. Pokrowce z klapką to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie pasujące do każdej stylizacji. Wykonane z tworzyw sztucznych, materiałów skóropodobnych, bądź skór naturalnych.

Kabury te są niezwykle funkcjonalne, wewnątrz znajdują się kieszonki na dokumenty lub karty płatnicze natomiast po odpowiednim złożeniu tylnej części zmieniają się w wygodne podstawki.

W naszej ofercie są również pokrowce uniwersalne sportowe. Opaski na ramię, saszetki na pas lub etui wodoodporne. Chronią smartfon podczas treningu i aktywności fizycznej.