Samsung Galaxy A6+ 2018

Odpowiedni pokrowiec na telefon to bardzo istotna sprawa. Dla posiadaczy modelu polecamy case Samsung Galaxy A6+ 2018  zamykany na klapkę.

Etui takie chroni cały telefon, obudowę wraz z wyświetlaczem. Zamykany na solidny magnes nie otworzy się przypadkowo.

Kabury na klapkę są niezwykle funkcjonalne, posiadają kieszonki na dokumenty i karty płatnicze, dzięki czemu najważniejsze rzeczy mamy zawsze pod ręką w jednym miejscu.

Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, najczęściej skóropodobnych lub skór naturalnych. Sprawia to że są one eleganckie i pasują idealnie do biznesowego looku. Oprócz funkcji ochronnej pokrowiec na klapkę pełni również rolę podstawki, by móc w wygodny sposób oglądać filmy lub prowadzić telekonferencje. Smartfon mocowany jest w elastycznych szynach, które utrzymują go na miejscu. W klapie pokrowca znajdują się wycięcia na głośnik, dzięki czemu rozmowy można prowadzić również przy zamkniętym etui.

Inny rodzaj etui to nakładka na tył. Chroni ono obudowę przed uszkodzeniem mechanicznym oraz przed zabrudzeniem. Warto zwrócić czy brzegi takiego pokrowca są podwyższone i wychodzą ponad taflę wyświetlacza. Taki zabieg sprawia, iż nakładka dodatkowo chroni wyświetlacz amortyzując siłę uderzenia.

Wszystkie pokrowce dedykowane do Galaxy A6+ 2018 posiadają precyzyjnie wycięte otwory na złącza systemowe i obiektyw aparaty a także wytłoczenia na klawisze funkcyjne.

Pokrowce nie zwiększają zbytnio rozmiarów telefonu.