Xiaomi mi 7

Wygodne etui chroniące Xiaomi Mi 7 to kolejny krok zaraz po zakupie tego urządzanie, aby mieć pewność, że nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu.

Bardzo często pojawiają się pytania jakie etui będzie odpowiednie. Wszystko zależy od indywidualnych wymagań użytkownika.

Osobom, które lubią minimalizm oraz bardzo często korzystają z telefonu szczególnie polecane są nakładki na boki oraz tył. Nie zasłaniają one wyświetlacza sprawiając tym samym, że dostęp do niego jest szybki i bezproblemowy w użyciu Xiaomi mi 7.

Tego typu oprawki są na tyle cienkie, że po ich nałożeniu wymiary smartfona praktycznie nie ulegają zmianie. Posiadają one delikatnie podwyższone brzegi, które delikatnie zachodzą na ekran zapewniając mu dodatkową ochronę.

Większość nakładek wykonana jest z elastycznego materiału silikonowego, który jest niezwykle trwały i odporny na odkształcenia.

Różnorodność pod względem kolorów oraz wzorów to pewność że każdy znajdzie case idealny dla siebie.

Drugim rodzaje pokrowców ochronnych są kabury zamykane na klapkę. Jest to już pełna ochrona zarówno obudowy jak i wyświetlacza przed zarysowaniami, zachlapaniem, brudem, kurzem oraz podczas upadku z niewielkich wysokości.

Futerały te zamykane są na magnes dzięki czemu nie będą się one otwierać w najmniej oczekiwanym momencie.

Telefon utrzymuje dedykowana silikonowa wkładka, która zapewnia pełen komfort podczas korzystanie z niego.

Dodatkowo po wewnętrznej stronie znajduje się kieszonka w której można przechowywać karty płatnicze lub banknoty.

Ciekawym rozwiązaniem zwiększającym funkcjonalność pokrowca jest możliwość postawienia go w pozycji poziomej. Pozwala to na wygodne oglądanie filmów lub przeglądanie stron internetowych.

Różne rodzaje oraz ciekawy wybór kolorów to pewność, że proponowane przez każdy futerał znajdzie swojego właściciela.